Cześci używane

CZĘŚCi UŻYWANESprawdź nasze zasoby

Telefony do naszych sprzedawców:

58 340 03 33

58 340 03 36

504 222 970

501 371 789

100% satysfakcji

Akceptujemy wymianę na inny towar o tej samej wartości w ciągu 14 dni. Zwrot na podstawie paragonu jest możliwy TYLKO w postaci wymiany towaru na inny lub bonu ważnego przez 6 miesięcy.

Sprzedaż wysyłkowa

Wszystkie zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin, wyjątkiem są gabaryty (drzwi, maski, klapy, silniki, skrzynie) tutaj dostawa trwa do 4 dni roboczych. 1. Przed dokonaniem zakupu na stornie internetowej należy dokładnie obejrzeć zdjęcia zamieszczone na aukcji. 2. Zalecamy sprawdzenie numerów fabrycznych oraz producenta danej części. Przed zakupem istnieje możliwość telefonicznego lub e-mailowego poinformowania Kupującego o symbolach / numerach danej części. W przypadku braku zgodności Kupujący dokonuje zakupu na własną odpowiedzialność. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędy diagnostyczne warsztatów. 3. Kupujący może odstąpić od umowy w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru (Odstąpienie dotyczy tylko części na wysyłkę). W przypadku odstąpienia od umowy Kupujący zobowiązany jest wypełnić formularz zamieszczony na stronie aukcji i odesłać towar na swój koszt wraz z oryginalnym dokumentem zakupu na adres firmy: PANTA Sp. z o.o. ul. Uczniowska 52, 80-530 Gdańsk. Informujemy, że nie odbieramy paczek za pobraniem. 4. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń Kupujący jest zobowiązany w obecności kuriera spisać protokół uszkodzenia., co będzie stanowiło podstawę do ubiegania się o odszkodowanie od firmy kurierskiej. Reklamacje po odebraniu przesyłki z powodu uszkodzenia w trakcie transportu, nie będą uwzględniane. 5. Dołączamy paragon lub fakturę, która zawsze znajduje się pod listem przewozowym. Nasze części są oznaczone specjalnymi znakami rozpoznawczymi. W przypadku usunięcia lub uszkodzenia oznaczeń reklamacji nie uwzględniamy. Sprzedający zastrzega sobie prawo zakończenia aukcji przed czasem. .

A na naszej tablicy:

Szukasz konkretnej części ?

Wypełnij krótki formularz poniżej, dzieki któremu łatwiej sprawdzić nam dostepność konkretnej części i szybciej możemy udzielić Ci odpowiedzi.

W przypadku odstąpienia od umowy/reklamacji prosimy o wypełnienie formularza pobierz plik formularza
umieszczenie czytelnego podpisu i wysłanie na nasz adres naszego biura.